Henrik Hal

Liitusin Kinnisvarakeskusega kaks aastat tagasi ning siiani tundub see ainuõige valik nii oma töö põhimõtete, olemuselt kui ka kõige muu suhtes.

Enne Kinnisvarakeskusega ühinemist polnud mul ühtegi kinnisvaraga seonduvat kogemust kuid tänu põhjalikule väljaõppele ning enesetäiendamist olen suutnud ennast tõestada ning omandanud suurel hulgal kogemusi, ning võin tänasel hetkel öelda, et juba sellel aastal juhin müügi edetabelit.

Enne Kinnisvarakeskusega liitumist omandasin kogemusi Tallinna Ülikoolis reklaam ja imagoloogia erialas, olen laiendanud oma silmaringi ka Suurbritannias töötades ning õppides, kui ka töötanud erinevatel aegadel toitlustusvaldkonnas juhtivatel positsioonidel.

Kinnisvara müües on kõige positiivsem klientide tagasiside ning töötamine läbi soovituste, mida ma tänasel hetkel kogen oma igapäevases töös ning siin ka mõned tagasisided minu klientidelt:

  • Marika- Tere! Kinnisvaraspetsialisti Henrik Hal tööga jäid rahule kõik müügiprotsessis osalejad/kinnisvara kaasomanikud. Henrik hoidis oma töö ja tegemistega kursis, leidis väga kiiresti korterile ostjad. Tubli!                                                                 
  • Henn- Tere!  Kinnisavarakeskusele saan anda tagasisidet ainult konkreetse inimese kaudu, kellega olen suhelnud ja edukalt kinnisvaratehingu lõpuni viinud. Henrik Hal oli konkreetne, viisakas ja nagu juba ütlesin, viis asja kiiresti lõpuni. 

Kinnisvaras töötamine on saanud minule tööks kui ka hobiks ning tänu sellele müün kinnisvara kiirelt, kvaliteetselt ning personaalselt!

Minuga koostöös võidad kindlalt!

Kinnisvaraspetsialist
+372 55 534 005
+372 646 3000